Mikroregion Pojizeří

Pension U Naděje

Lužické hory a Žitavské hory

Trávník 82
Cvikov - Trávník, 471 56

Telefon: +420 487 754 074
GSM: +420 776 654 111
E-mail: pensionunadeje@centrum.cz

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 20
Celkový počet pokojů: 6
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 4 lůžkové
Počet 2 lůžkových: 2
Počet 4 lůžkových: 4

společná koupelna, TV ve společenské místnosti, WiFi, gril, ohniště, zahrada, terasa, taneční parket, venkovní bazén, dětské hřiště / dětský koutek, půjčovna sportovních potřeb, parkoviště, parkoviště
Doplňkové služby: snídaně, polopenze, plná penze, masáže, rehabilitace, směnárna

Pension U Naděje poskytuje ubytování v obci Trávník, 3 km od města Cvikov, v regionu Lužické hory. Nachází se zhruba 20 minut chůze od přehrady Naděje.

Pension U Naděje - ubytování:

Hostům slouží k ubytování 6 pokojů, sociální zařízení je společné na patře, zvlášť pro ženy a muže, společenská místnost s TV a videem, jídelna. Celý penzion příjemně vytápí krbová kamna. V přízemí penzionu U Naděje se nachází restaurace s výčepem, s kulečníkem a nabídkou hotových i minutkových jídel. Velká zahrada s posezením na terase, ohniště, možnost grilování, bazén u objektu.

Pension U Naděje - zimní aktivity:

Nejbližší vlek se nachází v Horní Světlé 4 km - 2 sjezdovky, autobusové spojení z Trávníku, u vleku bezplatné parkování. Zimní sportovní areál v Jiřetíně pod Jedlovou 14 km - nabízí běžkařské tratě o různých délkách, jeden lyžařský vlek na Tolštejn dlouhý 700 m s převýšením 145 m, větší vlek na Jedlovou (774 m) je dlouhý 1200 m s převýšením 260 m. Z Jedlové vedou dvě sjezdovky. Krytý bazén, sauna - Česká Lípa, aquapark Liberec.

Pension U Naděje - letní aktivity:

Cykloturistika, jízda na koních, rybaření, turistika. V Heřmanicích (4 km) se nachází golfové hřiště, squash, sauna, safari. Doporučujeme Vám výlety: na Luž - rozhledna, na rozhlednu Hvozd - kde je výhled do Čech i Německa, na Milštejn - zřícenina hradu, skalní hrad Sloup (6 km), Jablonné v Podještědí - zámek Lemberk, na německou stranu Oybin - skalní hrad s rozhlednou, nezapomeňte na cestovní pas nebo občanský průkaz! Dále na Jedlovou horu, na Křížovou horu (kaple s křížovou cestou), na prohlídku zříceniny hradu Tolštejn, na prohlídku středověké štoly sv. Jana Evangelisty, na Světlík, větrný mlýn s chráněnou ptačí rezervací, na exkurzi do sklárny z r. 1414 v Chřibské, do Jetřichovických stěn, k Dolskému mlýnu a na skalní hrad Šaunštejn, na Pravčickou bránu a do soutěsek s plavbou na lodičkách. V okruhu 5 km se nachází několik přírodních nádrží.

Autobusové spojení: Nový Bor - Cvikov, odtud dále autobusem do Trávníku, zastávka je 200 m od pensionu.

Vlakové spojení: Svor, odtud dále autobusem.

Fotogalerie

Pension U Naděje, autor: Jitka Lišková

Pension U Naděje

 
Pension U Naděje, autor: Jitka Lišková

Pension U Naděje

 
Pension U Naděje, autor: Jitka Lišková

Pension U Naděje

 
Pension U Naděje, autor: Jitka Lišková

Pension U Naděje