Mikroregion Pojizeří

Rekreační Chata VaK Beroun

Jizerské hory

Kořenov 444, 468 49

Telefon: +420 311 747 136
GSM: +42
E-mail: gabriela.kralova@vakberoun.cz

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 20

společná koupelna, možnost vaření, zahrada, terasa, parkoviště, parkoviště pro autobusy, zvířata akceptována, kreditní karty akceptovány

Rekreační středisko se nachází v Jizerských horách mezi Tanvaldem a Harrachovem v klidné části obce Kořenov. K dispozici je 7 pokojů (2, 3 a 4 lůžkové pokoje) maximálně pro 23 návštěvníků.

Objekt je vybaven samostatným sociálním zařízením se sprchami pro ženy a muže, společenskou místností s TV, jídelnou a moderně zařízenou kuchyní. Vytápění je elektrickými přímotopy. 

Rekreační středisko je vyhledávaným místem jak pro rodinné rekreace, tak pro skupiny (možnost pořádání školení, oslav apod.) Pobyt zde rádi využívají turisté a senioři pro výbornou dostupnost veřejnými dopravními prostředky.

Parkování je možné přímo u chaty, v zimním období je parkování  zajištěno na vyhrazeném místě poblíž rekreačního zařízení. Před rekreačním zařízením je možné posedět (ohniště, zahradní nábytek), v objektu je ping-pongový stůl.  Rekreanti ocení uzamykatelné kóje na úschovu lyžařského vybavení nebo prostor pro uskladnění kol. O přípravu pokojů a pořádek se stará celoročně správce objektu.

Fotogalerie

Rekreační Chata VaK Beroun a.s.

Rekreační Chata VaK Beroun a.s.

 
Rekreační chata VaK Beroun, autor: VaK Beroun

Rekreační chata VaK Beroun