Mikroregion Pojizeří

Relaxpark Pec pod Sněžkou

Relaxpark Pec pod Sněžkou

Krkonoše

Pec pod Sněžkou 303
Pec pod Sněžkou, 542 21

GSM: +420 739 335 466
E-mail: info@relaxpark.cz
Web: www.relaxpark.cz

Relaxpark Pec pod Sněžkou je nově vystavěné sportovně relaxační centrum. Nachází se pod vrcholem nejvyšší hory ČR Sněžky a při návštěvě Pece pod Sněžkou ho nemůžete přehlédnout.

Relax park je vybaven atrakcemi pro rodiny s dětmi i aktivní sportovce. Jeho provoz je celoroční a večerní jízdy na horské bobové dráze jsou velkým lákadlem pro návštěvníky parku. Děti zde nezlobí a rodiče relaxují.

Aktivity:

Bobová dráha - 1. Krkonošská horská bobová dráha. Horská bobová dráha v Peci pod Sněžkou je výjimečná svou atypickou tratí vystavěnou po úbočí strmého svahu nabízející množství zatáček a speciálních okruhů vedoucích v některých místech až 8 m nad zemí s 90 metrovým převýšením o celkové délce sjezdu 700 metrů. Dvoumístné vozíky/boby mohou dosáhnout rychlosti až 40 km/h. Dráha je zkonstruovaná pro celoroční provoz. Děti do 8 let musí jezdit s doprovodem osoby starší 12 let.

Lemurie: Areál pro malé i velké děti plný prolézaček, dlouhých adrenalinových skluzavek, velikých trampolín a nafukovacím hradem je nejoblíbenějším místem dětí v Peci pod Sněžkou. Osmimístné trampolíny uspokojí jak děti tak dospívající mládež nebo dospělé do váhy 70 kg. Další atrakcí areálu jsou 4 nerezové skluzavky každá o délce cca 55 metrů. Dolů se jezdí na speciálních klouzácích, takže nehrozí žádné poškození oblečení. Jízda nad zemí, v trubce nebo pod zemí vždy končí bezpečně u výjezdu ze skluzavek. Do skluzavky "Peklo" je třeba trochu odvahy - 12 metrů volného pádu lépe zvládnou děti. A co vy dospěláci? 

Lanové centrum: je pro Vás připraveno kvalitní lanové centrum. Návštěvník Pece pod Sněžkou se tak může kromě svezení na bobové dráze nebo skluzavkách věnovat na jednom místě i další adrenalinové aktivitě. MONKEYPARK je určen nejširší veřejnosti včetně dětí od 140 cm výšky. Je projektován a koncipován tak, aby ho mohl absolvovat i absolutně netrénovaný turista nebo dítě od dané výšky.

Jízda na kladce: DOČASNĚ MIMO PROVOZ –Jízdu na kladce nad hlavami turistů proudících na Sněžku a nad peckou přehradou prostě nemůžete přehlédnout. Lanový přejezd Bukového údolí v délce 202 metrů, 15 metrů nad zemí je prostě něco. Po přejezdu údolí následují 2 lanové překážky a další 60 metrový sjezd na pevnou půdu pod nohama. 


Příloha

Otevírací doba

Aktuální provozní doba se mění v závislosti na ročním období a je uvedena v kalendáři Relaxparku na webových stránkách www.relaxpark.cz

Fotogalerie

Relaxpark Pec pod Sněžkou, autor: SIVIA CZ s.r.o.

Relaxpark Pec pod Sněžkou

 
Relaxpark Pec pod Sněžkou, autor: SIVIA CZ s.r.o.

Relaxpark Pec pod Sněžkou

 
Relaxpark Pec pod Sněžkou

Relaxpark Pec pod Sněžkou