Mikroregion Pojizeří

Resort Malevil

Lužické hory a Žitavské hory

Heřmanice v Podještědí 280
Jablonné v Podještědí, 471 25

Telefon: +420 487 762 760
GSM: +420 736 489 142
E-mail: hotel@malevil.cz, info@malevil.cz

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 108

pokoj s vanou / sprchou, pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, TV na pokoji, možnost vaření, gril, ohniště, venkovní bazén, sauna, dětské hřiště / dětský koutek, hřiště, půjčovna kol, parkoviště, zvířata akceptována, bezbariérový přístup, kreditní karty akceptovány

Resort Malevil nabízí ubytování přímo v hotelu v areálu Malevilu, či v přilehlých komfortních srubech, ve dvou malevilských penzionech nebo ve čtyřech plně vybavených lužických chalupách, které jsou v blízkosti ranče. Nachází se v obci Heřmanice v Podještědí, nedaleko města Jablonné v Podještědí, v regionu Lužické hory.

V hotelových pokojích jste přímo v srdci areálu, sruby jsou obklopeny lesem a penziony jsou výborné pro ty z Vás, kteří plánujete pobyt ve větší skupině, protože tam máte větší zázemí a soukromí. 

Hotel
   Ubytování v samém srdci Malevilu je možné v celkem 21 dvoulůžkových pokojích a dvou apartmá. 
  Každý pokoj na hlavní budově má výhled na golfové hřiště a na okolní lužické kopce. Celkem je na hlavní budově 21 dvoulůžkových pokojů, na které Vám v případě zájmu rádi připravíme přistýlku nebo dětskou postýlku. Pokud s sebou máte zvířecího miláčka, není problém ho u nás rovněž ubytovat. Na každém pokoji je vlastní koupelna s toaletou, televize a možnost posezení o stolu v křeslech. Ve všech pokojích je možnost bezplatného připojení k bezdrátovému internetu.  Na všech pokojích je hostům k dispozici kosmetika LO'ccitane 

Malevilské chalupy
 Malevilské chalupy, které se nachází 100 metrů od hlavního areálu Malevilu. Chalupy jsou plně zařízené pro bezstarostný pobyt a rádi vám do nich připravíme snídani nebo přivezeme venkovní gril.
 Chalupa prošla úplnou rekonstrukcí a je kompletně vybavena. V horním patře chalupy jsou dvě ložnice s toaletou, v přízemí je plně vybavená kuchyň včetně lednice, mikrovlnné trouby a myčky na nádobí, koupelna s vanou a sprchovým koutem, samostaná toaleta, obývací pokoj s krbem a společným sezením, LCD televizor a venku je prostorná terasa s velkou zahradou. Chalupa je na klidném místě mimo dopravní komunikaci. Kapacita chalupy je 5 osob s možností dalších přistýlek.

Pražačka
Penzion Pražačka je součástí Malevilu a nachází se přibližně 400 metrů od něj. Celková kapacita Pražačky je 26 míst a je zde 5 dvoulůžkových pokojů a 4 apartmá. Na Pražačce je velká společenská místnost s možností připojení na Wi-Fi. Parkoviště pro hosty penzionu Pražačka se nachází v zahradě za penzionem. V přilehlé zahradě je k dispozici také venkovní posezení s ohništěm. V přízemí objektu je velká společenská místnost. Tato místnost může posloužit také jako konferenční místnost, do které vám rádi zajistíme kompletní vybavení včetně případných coffee breaků.

Sruby
 Okolí srubů je klidné, můžete tak nechat děti nebo zvířecí mazlíčky bez obav pobíhat venku. K dispozici je zde celkem 5 čtyřlůžkových srubů a dvě srubová apartmá, která sousedí vedle sebe.  Sruby a jejich okolí působí jako oáza klidu a jsou přímo výzvou k relaxaci, protože na nich nenaleznete připojení Wi-Fi. Každý srub má před sebou vlastní ohniště s možností sezení a pokud si budete přát, rádi vám ke srubu dovezeme snídani v košíku. V každém čtyřlůžkovém srubu naleznete vybavenou kuchyň, vlastní koupelnu s toaletou, dvě ložnice - jednu s manželskou postelí a druhou s palandou, televizi, obývací pokoj s krbovými kamny a terasu.

Karavanpark
  Můžete k nám přijet také svým obytným vozem. Postavili jsme pro vás nový karavanpark s kapacitou 12 vozů. K dispozici je připojení na elektrickou síť a vodu, toalety a sprchy.
  Parkovat budete přímo v srdci Malevilu, v těsné blízkosti restaurace.

Ranč
Na ranči jsou chovány ovce, kozy, drůbež, králíci, koně, pštrosy, lamy, fretky, veverky a ptactvo.

V areálu též k dispozici adrenalin park, sauna, solárium.

Příloha

Fotogalerie

Ranč Malevil, autor: Malevil s.r.o.

Ranč Malevil

 
Ranč Malevil, autor: Malevil s.r.o.

Ranč Malevil

 
Ranč Malevil, autor: Malevil s.r.o.

Ranč Malevil

 
Ranč Malevil, autor: Malevil s.r.o.

Ranč Malevil

 
Ranč Malevil, autor: Malevil s.r.o.

Ranč Malevil

 
Ranč Malevil, autor: Malevil s.r.o.

Ranč Malevil

 
Ranč Malevil, autor: Malevil s.r.o.

Ranč Malevil