Mikroregion Pojizeří

Wellness Hotel Fénix

Jizerské hory

Ještědská 279
Liberec, 460 08

GSM: +420 774 108 430
E-mail: info@hotelfenix.cz

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 50
Celkový počet pokojů: 19
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové, apartmá

Klasifikace: ****
pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, TV na pokoji, WiFi, možnost vaření, gril, ohniště, zahrada, terasa, dětské hřiště / dětský koutek, parkoviště, parkoviště, bezbariérový přístup, trezor
Doplňkové služby: snídaně, směnárna

Moderní Wellness Hotel Fénix se nachází v Liberci v klidné městské části Horní Hanychov nedaleko centra Liberce. Hotel je svojí polohou jedním z nejvyhledávanějších pensionů a hotelů v Liberci pod Ještědem.

Fénix Wellness Hotel se nachází v Liberci, v  klidné městské části Horní Hanychov. Lyžařský a volnočasový areál Ještěď je vzdálen pouhých 300 m od hotelu a do centra města se pohodlně dostane autem či tramvají během 10 minut. Tramvajová zastávka se nachází přímo u hotelu. Prostorné bezplatné parkoviště je přímo u hotelu, monitorováno kamerovým systémem. Po přestavbě byl hotel znovuotevřen v roce 2020 a nabízí promyšlený koncept ubytování, kdy se podařilo spojit luxus a servis 4* hotelu s atmosférou rodinného prostředí.

Ať už si rezervujete útulný dvoulůžkový pokoj o různých velikostech, prostorný rodinný pokoj či rodinné apartmá s prosklenou koupelnou a vířivkou, nebo se rozhodnete pro romantický pobyt v pokoji se saunou, obří vířivkou a terasou s překrásným výhledem, tak nezískáte pouze skvělé a nadstandardní ubytování, ale především ojedinělý a nezapomenutelný zážitek.  

Samoobslužná kavárna s lahodnou kávou, dezerty a bohatou nabídkou alko i nealko nápojů, rozšířenou o nabídku skvělých vín je dostupná po celý den a noc bez omezení. Vše za velmi přívětivé ceny, tudíž nemusíte do hotelu vozit auto plné zásob. Abyste si mohli chuť skvělé kávy vychutnat v klidu, má pro vaše ratolesti Fénix připravenou vyladěnou dětskou hernu AQUARIUM se spoustou hraček, společenských her, stavebnic a velkou chytrou televizi s připojením na internet (HBO + NETFLIX archív). Herna je přístupná pro ubytované hosty zdarma od 8:00 do 20:00 hodin. Hotel je zcela nekuřácký, pro kuřáky je vyhrazený venkovní zastřešený prostor s posezením.

Ubytování s domácími mazlíčky není možné!

Ceník: https://www.hotelfenix.cz/cenik

Příloha

Fotogalerie

Wellness apartmá Harmony, autor: Wellness Hotel Fénix

Wellness apartmá Harmony

 
Wellness apartmá King, autor: Wellness Hotel Fénix

Wellness apartmá King

 
Wellness apartmá Harmony, autor: Wellness Hotel Fénix

Wellness apartmá Harmony

 
Čtyřlůžkový pokoj Panorama, autor: Wellness Hotel Fénix

Čtyřlůžkový pokoj Panorama

 
vnitřní hernam Aquarium, autor: Wellness Hotel Fénix

vnitřní hernam Aquarium

 
dětský koutek Fénix Hotel, autor: Wellness Hotel Fénix

dětský koutek Fénix Hotel

 
kavárna a snack bar, autor: Wellness Hotel Fénix

kavárna a snack bar

 
dvoulůžkový pokoj Relax s vířivou vanou, autor: Wellness Hotel Fénix

dvoulůžkový pokoj Relax s vířivou vanou

 
terasa, autor: Wellness Hotel Fénix

terasa