Mikroregion Pojizeří

Chata Merlin

Krkonoše

Krkonošská 105
Jánské Lázně, 542 25

GSM: +420 603 342 382
E-mail: roman.merlin@seznam.cz

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 22
Přistýlky: 1
Celkový počet pokojů: 7
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové, vícelůžkové
Počet 2 lůžkových: 2
Počet 3 lůžkových: 3
Počet 4 lůžkových: 1
Počet vícelůžkových: 1

pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, společná koupelna, TV na pokoji, WiFi, možnost vaření, gril, ohniště, zahrada, terasa, sauna, dětské hřiště / dětský koutek, půjčovna lyží, půjčovna sportovních potřeb, parkoviště, zvířata akceptována
Doplňkové služby:

Chata Merlin se nachází v klidné části Janských Lázní přímo u lesa, 5 minut chůze od centra Janských Lázní.

Dvoupodlažní dům penzionu Merlin nabízí ubytování ve 4 pokojích v přízemí a ve 3 pokojích v prvním patře. Všechny pokoje jsou vybaveny umyvadlem, součástí pokojů je sociální zařízení, dvoupokojové apartmány mají jedno společné. Na některých pokojích možnost přistýlky. 

K dispozici je sauna, společenská místnost s fotbálkem a v obou patrech mají pokoje na chodbě plně vybavené kuchyňky. Na pokojích je TV/SAT, balkón.

Na chalupě je výborná pramenitá horská voda. Sušárna se nachází ve sklepních prostorách. Společenskou místnost naleznete v přízemí. Pes za příplatek. Ložní prádlo je v ceně, ručníky lze poskytnout po předchozí domluvě. WIFI v celé budově. K dispozici tři fény.  

Je zde možnost uspořádat školení, firemní akce, grilování nebo opékání u ohniště. Skvělé vyžití tu mají i děti (velká venkovní trampolína, pískoviště, houpačky, odrážedla atd.). Zaparkovat můžete přímo v areálu. Součástí chaty je i půjčovna veškerého lyžařského vybavení.

Krytý bazén v blízkosti objektu (200 m), lanová dráha 10 min. chůze, lyžařský vlek 150 m, nejbližší restaurace 100 m, diskotéka 300 m, minigolf 350 m, sportovní hala 400 m, možnost lázeňských procedur.

Příloha

Fotogalerie

Chata Merlin, autor: Archiv: Ubytování Merlin

Chata Merlin

 
Chata Merlin, autor: Archiv: Ubytování Merlin

Chata Merlin

 
Chata Merlin, autor: Archiv: Ubytování Merlin

Chata Merlin

 
Chata Merlin, autor: Archiv: Ubytování Merlin

Chata Merlin