Mikroregion Pojizeří

Pension Zámeček

Lužické hory a Žitavské hory

Trávník 18
Cvikov, 471 54

Telefon: +420 487 754 077
GSM: +420 603 745 112
E-mail: glasert@seznam.cz

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 33
Celkový počet pokojů: 8
Druhy pokojů: 1 lůžkové, 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové

Klasifikace: ***
pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, TV na pokoji, TV ve společenské místnosti, WiFi, konferenční místnost, gril, ohniště, zahrada, terasa, vybavení pro školení, taneční parket, venkovní bazén, dětské hřiště / dětský koutek, hřiště, půjčovna sportovních potřeb, parkoviště, zvířata akceptována
Doplňkové služby: snídaně, polopenze, plná penze, směnárna

Romantický penzion Zámeček se nachází poblíž obce Cvikov, uprostřed krásné přírody, na tichém a klidném místě 16 km od České Lípy, 36 km od Liberce.

Ubytování nabízí v pokojích s vlastním sociálním zařízením, rádiem, TV. Celoroční provoz. Na požádání dětské postýlky, chodítka, stoličky, kočárky a hračky.

Možnost stravování ve vlastní restauraci.

Vhodné pro rodiny s dětmi, ale i pro pořádání školení, seminářů, oslav, svatby nebo jen svatebních pobytů. Velký zámecký park s fontánou. Uzavřené bezpečné parkování. Zimní zahrada, letní terasa, ohniště, gril. 

Ideální podmínky pro letní i zimní rekreaci - koupání, houbaření, turistika, cykloturistika, lyžování, sjezdovka s osvětlením po celou noc, běžky. V blízkém okolí koně, golf, tenis, aquapark, loďky, hrady, zámky, sklárny...

Příloha

Fotogalerie

Pension Zámeček, autor: Archiv pensionu Zámeček

Pension Zámeček

 
Pension Zámeček, autor: Archiv pensionu Zámeček

Pension Zámeček

 
Pension Zámeček, autor: Archiv pensionu Zámeček

Pension Zámeček