Mikroregion Pojizeří

Sportovní areál - ubytování Malá Skála

Český ráj

Vranové - Malá Skála 660
Železný Brod, 468 22

GSM: +420 737 965 496
E-mail: sport.areal.ms@seznam.cz

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 46
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové

pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, TV na pokoji, možnost vaření, gril, ohniště, zahrada, terasa, hřiště, parkoviště, parkoviště pro autobusy, zvířata akceptována

V centru obce Malá Skála se nachází sportovní areál, jehož součástí je fotbalové a volejbalové hřiště, 4 antukové tenisové kurty, běžecký ovál a víceúčelová sportovní hala, kde lze provozovat míčové hry nebo lezení na cvičné stěně.

Ubytovna TJ Sokol Malá Skála nabízí ubytování v málo frekventované části obce, stranou nejrušnějších turistických tras, které zároveň máte „coby kamenem dohodil“. Proto od ubytování Malá Skála můžete pohodlně vyrazit jak na pěší, cyklistickou nebo vodáckou dovolenou. Ubytování TJ Sokol Malá Skála zajišťuje ubytování po celý rok, takže si můžete vybrat termín, který Vám nejlépe vyhovuje.

Kapacita ubytovny: Ubytování je vhodné pro jednotlivce, páry, rodiny i větší skupiny nebo školní výlety. Výběr máte ze dvou, tří a čtyřlůžkových pokojů. Celková kapacita ubytovny je 46 lůžek. Všechny pokoje mají vlastní sprchový kout a toaletu. Lednička je společná pro dva pokoje v boxu. K dispozici máte také vybavenou kuchyňku.

Stravování: Když se Vám zrovna nebude chtít vařit, můžete zajít k občerstvení pod pergolou. Krytá pergola je otevřena od května do října. Když Vás dožene chuť na něco náročnějšího, zkuste nabídku maloskalských restaurací. Česká klasika se vaří v tradiční roubence U Boučků, průřez naší i cizozemskou kuchyní včetně kebabu najdete Pod Pantheonem, milovník středozemských chutí si vybere v Pizzerii Pietro Tomasso a v restaurace Ostrov nabízí jak pivní pochoutky, tak hotovky a kuchařské speciality.

Dostupnost: Pokud přijedete vlastním autem, nemusíte se obávat parkování na Malé Skále. Areál má vlastní parkoviště u budovy. Od hlavní silnice Harrachov-Praha jste na parkovišti do půl minuty. Snadno se k ubytování dostanete od zastávek vlaku i autobusu, které jsou vzdáleny zhruba 5 minut chůze.

Aktivity v okolí Malé Skály: Večer strávený pečením buřtů nebo grilováním je příjemnou tečkou, kterou si můžete dopřát každý den. Nově nabyté síly můžete s ostatními poměřit na tenisovém dvorci, při volejbalu nebo florbalu – vhodné kurty a hřiště Vám personál ubytování rád zajistí. Dobrý tip na výlet je plavba po Jizeře. Půjčte si loď a splujte Jizeru. Zpátky na Malou Skálu potom můžete přijet na koloběžce po nové cyklostezce Greenway Jizera

Příloha

Fotogalerie

Sportovní areál TJ Sokol Malá Skála, autor: Archiv Sportovní areál TJ Sokol Malá Skála

Sportovní areál TJ Sokol Malá Skála

 
Sportovní areál TJ Sokol Malá Skála, autor: Archiv Sportovní areál TJ Sokol Malá Skála

Sportovní areál TJ Sokol Malá Skála

 
Sportovní areál TJ Sokol Malá Skála, autor: Archiv Sportovní areál TJ Sokol Malá Skála

Sportovní areál TJ Sokol Malá Skála