Mikroregion Pojizeří

Penzion Na Rynečku

Český ráj

Náměstí Svobody 19
Jičín, 506 01

GSM: +420 604 798 759

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 10
Přistýlky: 2
Druhy pokojů: apartmá
Počet apartmá: 2

pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, TV ve společenské místnosti, možnost vaření, gril, ohniště, zahrada, terasa, parkoviště
Doplňkové služby: snídaně

Penzion Na Rynečku se nachází v historickém centru města Jičín v těsné blízkosti kostela Svatého Ignáce.

Nachází se v klidné zóně, kterou obklopuje překrásné okolí. Jeho poloha je ideální zejména pro vyznavače turistiky, cyklistiky, výletů, sportu v přírodě a v neposlední řadě pro rodiny s dětmi. Pod penzionem se nachází restaurace, která jistě uspokojí všechny zájemce o moderní mezinárodní i českou gastronomii. Kapacita penzionu jsou 2 apartmány po 4 lůžkách s koupelnou, WC, kuchyňkou, TV, satelitem a možností parkování přímo před penzionem.

Jeho poloha je vhodná např. k prohlídkám historického jádra města, jeho přilehlého okolí, kde mohou návštěvníci shlédnout a navštívit mnoho skalních hradů a dalších památek. K nejznámějším patří hrad Trosky, hrad Kost, Drábské světničky, hrad Valečov, zřícenina hradu Kumburk s překrásnou vyhlídkou do všech světových stran.

Asi 40km východně se nachází známá zoologická zahrada ve Dvoře Králové. Pro milovníky projížděk na koni je v okolí hned několik možností - Zebín, Pařezská Lhota, Běchary. Pro vyznavače zimních sportů jsou v blízkosti rovněž sjezdovky (pro rodiny s malými dětmi např. Tábor, Stará Paka, Pecka ap. ) a běžkařské trasy (Lomnice nad Popelkou, Tábor, Klepanda apod.)

Pro náročnější klientelu - Špindlerův Mlýn je vzdálen 45 km, Rokytnice nad Jizerou 52 km.

Příloha

Fotogalerie

pokoj

pokoj

 
koupelna

koupelna

 
restaurace

restaurace