Mikroregion Pojizeří

Rekreační zařízení ARA

Rekreační zařízení ARA, autor: ARA-AGENTURA s.r.o.

Český ráj

Vranové 2. díl 168
Malá Skála, 468 22

GSM: +420 603 547 272
E-mail: ales@ara-agentura.cz
Web: www.ara-agentura.cz

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 160
Celkový počet pokojů: 2
Druhy pokojů: vícelůžkové
Kapacita chatek: 40
Druhy chatek: 4 lůžkové
Počet 4 lůžkových chatek: 10

pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, společná koupelna, TV ve společenské místnosti, WiFi, možnost vaření, konferenční místnost, gril, ohniště, zahrada, terasa, vybavení pro školení, taneční parket, hřiště, půjčovna kol, půjčovna sportovních potřeb, parkoviště, parkoviště
Doplňkové služby: snídaně, polopenze, plná penze, konferenční služby

Rekreační zařízení ARA leží na okraji obce Malá Skála, která je perlou Českého ráje, na úpatí Vranovského hřebene, při silnici směrem na Frýdštejn. Nachází se v krásné přírodě a pestrém terénu. Lokalita je ideální pro mnoho rekreačních, sportovních a outdoorových aktivit (pěší turistika, cykloturistika, vodáctví, rekreační horolezectví apod.

NABÍDKA a CENÍK RAFTŮ a dalších OUTDOOROVÝCH AKTIVIT

V blízkosti se nachází zřícenina hradu Vranova, hrad Frýdštejn, vyhlídka Panteon, Suché skály, skalní město u Kalicha, Klokočí (jeskyně Amerika), Dlaskův statek, Boučkův statek, přírodní koupaliště v Malé Skále na řece Jizeře, umělé koupaliště na Frýdštejně, z větších měst pak město Turnov a Železný Brod.

RZ ARA v Malé Skále je možné využít nejen na akce pro děti: školy v přírodě, školní výlety, různé skupinové pobyty (sborů, sportovních a dalších dětských kolektivů), ale i pro dospělé. Nabízíme pořádání rodinných oslav, podnikových akcí, teambuildingů apod.

OBJEDNÁVKA POBYTU A SLUŽEB

V RZ ARA pořádáme letní a podzimní tábory pro děti.

Vybavení RZ ARA: v areálu je Vám k dispozici: WiFi připojení k internetu, parkování zdarma, kryté sociální zařízení (záchody, umývárny a sprchy), lednička, mikrovlnná trouba, elektrický vařič, varná konvice a nádobí. Volně přístupné je hřiště na míčové hry, volejbalové hřiště, stůl na stolní tenis a ohniště. V jídelně je k dispozici televize. Na místě je možno zapůjčit OB mapu + buzoly a lampiony, různé sportovní pomůcky (míče, Kin-ball, frisbee atd.) vzduchovky s terči a diabolkami, gps přístroje a stolní hry za mírný poplatek. Dále máte možnost zakoupení různých cukrovinek,chlazených i teplých nápojů (káva,alko,nealko a podobně), pohledů, suvenýrů apod.

Příloha

Fotogalerie

Rekreační zařízení ARA, autor: ARA-AGENTURA s.r.o.

Rekreační zařízení ARA

 
Rekreační zařízení ARA, autor: ARA-AGENTURA s.r.o.

Rekreační zařízení ARA

 
Tábory, Rekreační zařízení ARA, autor: ARA-AGENTURA s.r.o.

Tábory, Rekreační zařízení ARA