Mikroregion Pojizeří

Pension Rusalka

Český ráj

Návarov 17
Železný Brod, 468 22

Telefon: +420 483 385 543
E-mail: penzion@rusalka.cz

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 25
Celkový počet pokojů: 10
Druhy pokojů: 1 lůžkové, 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové

pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, společná koupelna, TV ve společenské místnosti, gril, ohniště, půjčovna kol, parkoviště, zvířata akceptována
Doplňkové služby:

Pension Rusalka se nachází v maličké osadě Navarov, která leží v oblasti Podkrkonoší, asi hodinu a čtvrt cesty autem severovýchodně od hlavního města Prahy, nedaleko hranic s Německem a Polskem.

Pension Rusalka najdete v malém údolí uprostřed lesů, kudy protéká řeka Kamenice. Pension s příjemnou atmosférou vám nabízí 5 pokojů (2 - 4 lůžkové) s celkovou maximální kapacitou 19 lůžek. Najdete zde též bar a jídelnu. Několik pokojů má své vlastní sociální zařízení. Pro pokoje, které nejsou vybaveny sociálním zařízením jsou určeny společné sprchy a WC.

Asi 100 metrů od pensionu je železniční zástavka. Vlak, který zde staví, projíždí mezi městy Železný Brod a Tanvald. V Železném Brodě je poté možnost přestoupení a dalšího spojení do větších mest.

Po celý rok je v okolí možnost provozování různých aktivit, jako jsou procházky, rybarení a provozování zimních a letních sportu. Majitelé pensionu vám ochotně rádi poradí vhodnou turistickou stezku nebo způsob, jak a kde získat rybářské povolení.

V blízkosti Navarova se nacházejí jak hory Krkonoše, tak Český ráj. Po hodině cesty autem se můžete ocitnout v Praze. 

Další z možností je návštěva Německé spolkové republiky nebo Polska, kam cesta trvá 45 minut autem. Asi po 10 minutách cesty autem můžete navštívit jeskyně v Bozkově a ve městě Liberec například krytý bazén, botanickou nebo zoologickou zahradu. Budete-li mít zájem o různé odborné aktivity jako lezení po skalách, jízda na horských kolech apod., rádi vám zde zajistí kontakt na výborného instruktora.

Příloha

Fotogalerie

Pension Rusalka

Pension Rusalka

 
Pension Rusalka

Pension Rusalka

 
Pension Rusalka

Pension Rusalka

 
Pension Rusalka

Pension Rusalka

 
Pension Rusalka

Pension Rusalka

 
Pension Rusalka

Pension Rusalka