Mikroregion Pojizeří

Penzion Diana

Český ráj

Blata 62
Zámostí Blata, 506 01

GSM: +420 725 457 505
E-mail: penziondianablata@seznam.cz

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 46
Přistýlky: 10
Celkový počet pokojů: 15
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové, vícelůžkové
Počet 2 lůžkových: 6
Počet 3 lůžkových: 5
Počet 4 lůžkových: 2
Počet vícelůžkových: 2

pokoj s vanou / sprchou, pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, TV ve společenské místnosti, WiFi, konferenční místnost, gril, ohniště, zahrada, terasa, vybavení pro školení, venkovní bazén, sauna, dětské hřiště / dětský koutek, hřiště, půjčovna sportovních potřeb, parkoviště, parkoviště pro autobusy, zvířata akceptována, bezbariérový přístup, trezor, výtah
Doplňkové služby: snídaně, polopenze, masáže, rehabilitace, konferenční služby

Penzion Diana nabízí ubytování v srdci Českého Ráje v obci Blata, vzdálené 8 m od Jičína. Penzion Diana se nachází na samém vstupu do Prachovských skal, nedaleko od nejkrásnějších míst Českého Ráje, která znáte třeba z pohádek jako S čerty nejsou žerty, O princezně Jasněnce. Penzion je vhodný jak pro turisty, tak pro rodiny s dětmi. Na své si zde přijdou i zamilované dvojice, nebo party přátel. Penzion uspokojí i požadavek na ubytování od škol v přírodě, nebo různých skupin.

Penzion Diana – ubytování:

Penzion Diana poskytuje ubytování v 15-ti plně bezbariérových pokojích s kapacitou 46 lůžek a možností 10-ti přistýlek. Každý pokoj má vlastní WC a sprchový kout. Stravování nabízí restaurace penzionu, kde si pochutnáte na převážně české a minutkové kuchyni. Posezení je též možné v salónku, nebo vinárně penzionu.

Ceny:
400,- /osoba/noc,
250,- /dítě/noc
100,- /pes/noc
Mimo sezónu nabízíme pro dospělé osoby slevu 100,- na noc.

Penzion Diana – další služby:

V penzionu Diana můžete využít služeb profesionálního maséra za velmi příznivé ceny, venkovní bazén a saunu. Děti jistě ocení minizoo, hračky, uzavíratelné hřiště nebo třeba pískoviště.
Penzion nabízí  řadu dalších služeb: bezplatné wi-fi, houbařskou poradnu, pro maminky nabídka ohřevu dětské stravy, zapůjčení dětské postýlky, hračky, prodej základní hygieny, prodej turistických map, nebo upomínkových předmětů. Hosté si za drobnou úplatu mohou nechat donést snídani do postele.

Fotogalerie

Penzion Diana

Penzion Diana

 
Penzion Diana

Penzion Diana

 
Penzion Diana

Penzion Diana

 
Penzion Diana

Penzion Diana

 
Penzion Diana

Penzion Diana

 
Penzion Diana

Penzion Diana