Mikroregion Pojizeří

Chaloupka Ráj

Český ráj

Vyskeř 97, 512 64

Telefon: +420 481 324 281
GSM: +420 607 980 057, +420 602 290 814
E-mail: chalupa.valdstejn@centrum.cz

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 14
Přistýlky: 2
Celkový počet pokojů: 5
Druhy pokojů: apartmá
Počet apartmá: 2

pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, TV na pokoji, možnost vaření, gril, ohniště, zahrada, terasa, venkovní bazén, dětské hřiště / dětský koutek, hřiště, půjčovna sportovních potřeb, parkoviště
Doplňkové služby:

Stylová chaloupka po celkové rekonstrukci až pro 12 osob. Samostatný objekt je pronajímán jako celek nebo každý z apartmánů zvlášť. Chaloupka se nachází na jižní straně sopečného vrchu Vyskeř - přímo v srdci v CHKO Český ráj.
Apartmán pro 8 osob: prostorná selská světnice s krbovými norskými kamny (dřevo zdarma), stylový nábytek (sednice = při pronájmu celého objektu ideální pro společné posezení celé skupiny), komfortní kuchyně, nová koupelna s WC a sprchovým koutem. V podkroví 2x prostorné ložnice (4+4) + galerie.


Apartmán pro 4 osoby: v přízemí: obytná kuchyň, kamna, nová koupelna, po dřevěných schodech - spací místnost pro 4 osoby.

Oplocený objekt s uzavřeným dvorem zajišťuje soukromí hostů. Sousedí s novým, málo využívaným,  hřištěm. K relaxaci a odpočinku slouží zahrada s ovoc. stromy, 2x venkovní posezení s grilem, houpačka, nadzemní plastový bazén. K dispozici úschovna kol pod uzamčením, sportovní náčiní zdarma, míče, badminton atd.


Příloha

Fotogalerie

interiér

interiér

 
interiér

interiér

 
interiér

interiér

 
Exteriér

Exteriér

 
Exteriér

Exteriér

 
Interiér

Interiér

 
Kuchyň

Kuchyň