Mikroregion Pojizeří

Penzion Mlynářka

Krkonoše

Dolní Dvůr 3
Dolní Dvůr, 543 42

GSM: +420 605 518 190
E-mail: sourekubytovani@gmail.com

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 80
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové

TV na pokoji, TV ve společenské místnosti, konferenční místnost, zahrada, terasa, vybavení pro školení, taneční parket, sauna, dětské hřiště / dětský koutek, půjčovna sportovních potřeb, parkoviště, parkoviště pro autobusy, zvířata akceptována
Doplňkové služby: snídaně, polopenze, plná penze

Penzion Mlynářka leží v obci Dolní Dvůr - horská rekreační vesnička v centru Krkonoš mezi Špindlerovým Mlýnem a Pecí pod Sněžkou. Parkoviště je přímo u objektu.

Penzion nabízí ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích. Celkový počet lůžek je 80. Sociální zařízení je společné.

V penzionu Mlynářka se nachází restaurace s barem. Provoz restaurace: 10.00-22.00 hodin. Ubytování je možné s penzí, polopenzí. Dále je hostům k dispozici společenská místnost s kapacitou 40 osob, tenisový kurt, stolní tenis, sauna pro 12 osob, kulečník, elektronické šipky, možnost zapůjčení horských kol. V létě možnost posezení na terase, ohniště.

Penzion Mlynářka je vhodný pro celoroční rekreaci.

Zimní aktivity: V zimě se v okolí nachází nesčetné množství běžeckých tratí a lyžařské vleky. Nejbližší vlek je 150 m od penzionu, kousek za tímto vlekem se nacházejí další 2 vleky (přijatelné ceny). Náročnější lyžaři jezdí do Herlíkovic na Žalý (10 km), na Černou horu (18 km), do Vítkovic (20 km), do Špindlerova Mlýna (23 km) nebo do Pece pod Sněžkou (29 km).V zimě jezdí zdarma skibus do některých středisek.

Letní aktivity: cykloturistika, letní koupaliště Dolní Kalná nebo camp Čistá - 8 km, pěší horská turistika pro náročné i nenáročné. Bowling ve Vrchlabí, Ve Špindlerově Mlýně sportcentrum - bazén, tenis, squash, ricochet, sauna. Vyjížďky v kočáře nebo na saních s koňmi ve Špindlerově Mlýně, vyjížďky na koních v Kněžicích 5 km, agroturistická farma. Krkonošské museum ve Vrchlabí, aquacentum a obří akvárium v Hradci Králové, Dvůr Králové ZOO - safari, Adršpašské skály, Babiččino údolí v Ratibořicích, Zámek Kuks, Opočno, Hrad Pecka, Bozkovské dolomitové jeskyně.

Příloha

Fotogalerie

Penzion Mlynářka, autor: Archiv: Penzion Mlynářka

Penzion Mlynářka

 
Penzion Mlynářka, autor: Archiv: Penzion Mlynářka

Penzion Mlynářka