Mikroregion Pojizeří

Horský domov

Krkonoše

Štěpanická Lhota 40
Benecko, 514 01

Telefon: +420 481 582 784
GSM: +420 605 738 627
E-mail: info@pacholda.cz

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 20
Celkový počet pokojů: 6
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové, apartmá
Počet 2 lůžkových: 1
Počet 3 lůžkových: 2
Počet 4 lůžkových: 3
Počet apartmá: 3

pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, společná koupelna, TV ve společenské místnosti, WiFi, možnost vaření, gril, ohniště, zahrada, terasa, venkovní bazén, dětské hřiště / dětský koutek, parkoviště, zvířata akceptována

Příjemné a levné ubytování v rodinném domě na klidném místě pod lesem v centru Benecka. Ideální pro dovolenou s dětmi, zamilované páry nebo seniory.
V suterénu domu je vybavená kuchyň s jídelnou a společenskou místností, čtyřlůžkový a dvoulůžkový pokoj. V druhém patře jsou 2 třílůžkové pokoje, 2 dvoulůžkové pokoje a kuchyňský kout. V podkroví je prostorná dětská herna. Pokoje  mají vlastní sociální zařízení, internet, vybavenou kuchyň s posezením, společenskou místnost.

Volný čas můžete strávit koupáním v bazénu, grilováním v pergole nebo opékáním buřtů. Vaše děti si mohou vyzkoušet například pin pong, líný tenis, fotbal, zaskákat si na trampolíně a ty nejmenší se zabaví u pískoviště. K dispozici je vám zdarma wi-fi a parkování u domu. 

Horský domov je ideální pro rodinnou dovolenou. 
Benecko – Vzdušné lázně v Krkonoších vám nabízí zábavu, odpočinek a jedinečné výhledy na Krkonoše po celý rok. Tipy na výlety v okolí po celý rok.

Příloha

Fotogalerie

Horský domov, autor: Archiv: Jan Pacholík

Horský domov

 
Horský domov, autor: Archiv: Jan Pacholík

Horský domov

 
Horský domov, autor: Jan Pacholík

Horský domov