Mikroregion Pojizeří

Apartmány IT CENTRUM

Krkonoše

Krkonošská 16
Vrchlabí, 543 01

Telefon: +420 499 453 624
GSM: +420 723 851 272
E-mail: recepce@apartmany-vrchlabi.cz

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 60
Celkový počet pokojů: 12
Druhy pokojů: 2 lůžkové, apartmá
Počet 2 lůžkových: 2
Počet apartmá: 10

Klasifikace: ***
pokoj s vanou / sprchou, pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, TV na pokoji, WiFi, možnost vaření, konferenční místnost, gril, ohniště, dětské hřiště / dětský koutek, parkoviště, parkoviště, trezor, výtah
Doplňkové služby: snídaně

Apartmány IT CENTRUM Vrchlabí se nacházejí přímo v centru města a ze svých oken skýtají výhled na zámek Vrchlabí nebo na centrální vrchlabské náměstí T.G. Masaryka.

Apartmány IT CENTRUM ve Vrchlabí jsou ideálním ubytováním v Krkonoších přes léto i v zimě. Apartmány se nacházejí v posledním patře obchodního centra, které sousedí se zámkem a zámeckým parkem ve Vrchlabí. 
Apartmány IT CENTRUM, jsou kvalitním a pohodlným ubytováním jak pro nadšené lyžaře, tak i pro milovníky hor, turistiky a cykloturistiky.

Kompletně zařízené apartmány (10 apartmánů) poskytují dvě až pět pevných lůžek s možností dvou přistýlek (rozkládací pohovka). Vybaveny jsou sprchovým koutem + wc nebo vanou + wc (někde bidetem), TV SAT, WI-FI - internetovou přípojkou, trezorem, telefonem a kuchyňkou (lednice, kávovar, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, vařič na vajíčka, základní nádobí), v apartmánech však nelze plně vařit.

Dále naše ubytování ve Vrchlabí nabízí dva dvoulůžkové pokoje vybavené sprchovým koutem,  wc a kuchyňkou (jako u apartmánů). 

Přístup do apartmánů je z centrálního náměstí T.G. Masaryka po schodech, nebo z pasáže obchodního domu pohyblivými schody či výtahem. 

Ke komplexu obchodního domu a apartmánů patří také podzemní parkoviště (přímý výstup do apartmánů výtahem), kde jsou pro hosty vyhrazena parkovací místa. V prostorech parkoviště je také lyžárna a úschovna horských kol, v apartmánech pak sušárna bot, místnost s billiardem a automat na teplé nápoje.

Příloha

Fotogalerie

Apartmány IT CENTRUM Vrchlabí, autor: IT CENTRUM

Apartmány IT CENTRUM Vrchlabí

 
Apartmány IT CENTRUM Vrchlabí, autor: IT CENTRUM

Apartmány IT CENTRUM Vrchlabí

 
Apartmány IT CENTRUM Vrchlabí, autor: IT CENTRUM

Apartmány IT CENTRUM Vrchlabí

 
Apartmány IT CENTRUM Vrchlabí, autor: IT CENTRUM

Apartmány IT CENTRUM Vrchlabí