Mikroregion Pojizeří

Kostičková burza

KOSTIČKOVÁ BURZA MB PLAKAT

Český ráj

V neděli 19. července se v rámci otevírací doby Sboru českých bratří koná Kostičková burza. K zakoupení na místě budou servisní balíčky s novými díly stavebnic Seva, Cheva i Lego za atraktivní ceny. Autor výstavy a patron projektu Svět kostiček® provede návštěvníky výstavy s komentovanou prohlídkou ve 13:00 a 16:00 hodin.

Ve Sboru českých bratří v Mladé Boleslavi se otevřel Kostičkofest, expozičně - herní výstava od projektu Svět kostiček®, rozkládající se na ploše větší než 500 m2.

V expozicích se prezentuje část největší soukromé sbírky Lego® Technic® s modely továrních setů, alternativ a světové převzaté tvorby. Představí se také modely hradů a zámků od českého výrobce GECCO. Návštěvníci mohou načerpat inspiraci také v expozicích ateliérové tvorby projektu Svět kostiček®. Z české stavebnice CHEVA jsou vystaveny modely domů české lidové architektury od roubenek až po moderní pasivní budovy. A z české stavebnice SEVA je nově zařazen i pilotní projekt "SEVA MOVIE", inspirován postavami ze světové i české filmové a pohádkové tvorby.

Součástí výstavy je i prostorná dětská herna, která ve třech stanovištích nabízí celkem osm různých druhů stavebnic a ve čtvrtém stanovišti také tradiční cvrnkací fotbal. Na pokladně lze nakoupit nové stavebnice.

Výstavu lze navštívit až do 13. září 2020.


Příloha

Fotogalerie

KZ Semily   medailonek Peesko A1

KZ Semily medailonek Peesko A1

 
Kostičkofest

Kostičkofest