Mikroregion Pojizeří

Ski rent ŠNEKO – apartmán

Krkonoše

Bozkovská 283
Vysoké nad Jizerou, 512 11

Telefon: +420 481 593 442
GSM: +420 604 194 071

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 7
Celkový počet pokojů: 2
Druhy pokojů: 2 lůžkové, vícelůžkové
Počet 2 lůžkových: 1
Počet vícelůžkových: 1

společná koupelna, TV na pokoji, možnost vaření, gril, ohniště, zahrada, terasa, půjčovna kol, půjčovna lyží, půjčovna sportovních potřeb, parkoviště, zvířata akceptována
Doplňkové služby:

Ski Rent Šneko nabízí ubytování v domku se zahradou. Nachází se v regionu Krkonoše, v centru nejvýše položeného městečka Čech, kterým je Vysoké nad Jizerou.

Ski Rent Šneko – ubytování:

Chalupa se nachází za náměstím proti hotelu Morava. Ubytování je v prvním patře (příkré schody) samostatného domku. Je zde jeden dvoulůžkový pokoj (2 lůžka, skříňka se stolkem, židle), společná kuchyňka s vybavením (vařič, lednička, nádobí, varná konvice, mikrovlnná trouba, koupelna s WC, velká vana). Vytápění je automatické – plynový kotel. V pokoji je koberec, u lůžek lampičky, radiobudík a televizor s videem a DVD. Péřové lůžkoviny s povlečením jsou v ceně lůžka. Je možné poskytnout postýlku pro batolata.

Ski Rent Šneko – vybavení:

Hostům je k dispozici travnatá zahrada s pískovištěm, zahradním nábytkem, houpací lavicí, grilem na dřevěném uhlí. V letních měsících je na zahradě je možno sportovat a využít dětský bazének. Parkování je také na zahradě. Ve Ski Rent Šneko je k dispozici lyžárna, půjčovna lyží, saní, snowboardů atd.

Ubytování je vhodné jak pro zimní rekreaci, tak pro letní dovolenou.

Zimní aktivity: lyžařský areál vzdálen 400m (dostupný na lyžích), vhodný pro snowbordisty, umělé zasněžování sjezdovek, noční provoz sjezdovek, běžecký areál

Letní aktivity: množství turistických i cykloturistických tras, možnost sběru hub v okolních lesích a možnost výletů na hřebeny Krkonoš a do Českého ráje.

Příloha

Fotogalerie

Ski Rent Šneko

Ski Rent Šneko

 
Ski Rent Šneko

Ski Rent Šneko

 
Ski Rent Šneko

Ski Rent Šneko

 
Ski Rent Šneko

Ski Rent Šneko

 
Ski Rent Šneko

Ski Rent Šneko