Mikroregion Pojizeří

NOVÉ SUVENÝRY V INFOCENTRU

Novinky

Český ráj

Na letošní rok jsme si pro vás připravili několik nových suvenýrů.
První novinkou na letošní sezónu je turistická vizitka Věžového vodojemu Ohrazenice, kterou jsme nechali vyrobit ve spolupráci s Vodohospodářským sdružením Turnov, kterému tímto děkujeme i za fotografii. Turistická vizitka je v našem infocentru k zakoupení (spolu s celou řadou dalších vizitek) za 12,- Kč.

Další novinkou, kterou jsme si pro vás připravili, jsou dva nové motivy turistického deníku. Prvním je již dlouho očekávaný deník s motivem Turnova, konkrétně obrázek radnice s kašnou, který vyhrál v únorové anketě. Druhým motivem je dětský motiv s postavičkami z dvanácti českorajských pověstí, jenž rozšiřuje současnou sbírku suvenýrů k projektu „Za pověstmi Českého ráje“. Turistické deníky lze zakoupit za 60,- Kč.

Dále jsme si pro vás přichystali kvalitní textilní tašky s motivem Turnova. Tašky jsme nechali vyrobit ve 4 barvách - červená, vínová, modrá a šedá. Jsou v prodeji za 70,- Kč.

A v neposlední řadě pro vás máme fotonálepku ze série „Kdo byl kdo“ od Wander booku. Pokud fotonálepky sbíráte, tak tato by vám neměla chybět. Turnovský rodák Jan Patočka byl největší moderní český filosof, myslitel, estetik a historik evropského jména. Jako profesor působil na Karlově univerzitě a neúnavně bojoval za lidská práva. Fotonálepka je v prodeji za 15 Kč.

Příloha