Mikroregion Pojizeří

Půjčovna lodí Jizera - Lodě Maloskalsko

Kanoe Malá Skála, autor: lode Maloskalsko

Český ráj

Pod lávkou u centrálního parkoviště
Malá Skála, 468 22

GSM: +420 723 543 351
E-mail: lode.malaskala@centrum.cz
Web: www.maloskalsko.eu

Půjčovna lodí Maloskalsko nabízí sjíždění řeky Jizery na kánoích nebo raftech. Lodě půjčujeme po celém toku řeky Jizery z Podspálova až po soutok s Labem.

Z plavidel si  můžete vypůjčit třímístné kánoe Samba, dvoumístné kánoe Vydra a šestimístné rafty Colorado nebo Ontario od českého výrobce Gumotex. 

Nejhezčí a nejvíce splouvaný úsek začíná v Malé Skále a končí v Dolánkách u Turnova. V tomto úseku Jizera krásně teče, meandruje zeleným údolím a disponuje jediným oficiálně sjízdným jezem v Malé skále. Cesta po řece Vám nezabere déle jak 2,5 hodiny a je vhodná i pro úplné začátečníky.

Půjčovna koloběžek
Půjčujeme kvalitní koloběžky Kostka různých velikostí a účelu využití. Takže máte-li malinké děti je možnost využití koloběžky s přídavným sedátkem na řidítkách a máte-li pejska, pak pro Vás bude dobrá koloběžka s adaptérem na vodítko. Koloběžky půjčujeme pouze k lodím pro návrat z Dolánek zpět na místo nalodění. Koloběžku si užijete 7 km cca.1 hodinu po cyklostezce Greenway Jizera téměř po rovince.

V jarních a podzimních měsících nabízíme zvýhodněné ceny pro školní výlety nebo firemní akce.

Na Malé Skále nás najdete pod lávkou pro pěší u centrálního parkoviště v blízkosti benzinové pumpy GBO, ale lepší je nás kontaktovat předem telefonicky nebo e-mailem.

Příloha

Fotogalerie

Pujcovna lodi Jizera, autor: lode Maloskalsko

Pujcovna lodi Jizera

 
Půjčovna lodí Malá Skála, autor: lode Maloskalsko

Půjčovna lodí Malá Skála

 
Rafty Jizera, autor: lode Maloskalsko

Rafty Jizera