Mikroregion Pojizeří

Jcamp

Frýdlantsko

5. května 1053
Nové Město pod Smrkem, 463 65

GSM: +420 778 475 774, +420 777 014 600
E-mail: info@jcamp.cz

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 250

Sportovní vyžití

Sportovní vyžití: koupání, plážový volejbal, stolní tenis, petanque, minigolf, půjčovna lodí

pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, společná koupelna, TV ve společenské místnosti, konferenční místnost, gril, ohniště, hřiště, půjčovna sportovních potřeb, parkoviště, parkoviště, zvířata akceptována
Doplňkové služby:

Vybavení kempu

Vybavení kempu: recepce, restaurace, elektřina, obchod, hřiště, sportoviště, dětské hřiště, ohniště, toalety, sprchy, pitná voda, teplá voda, možnost platby kartou

Vybavení chatek

Vybavení chatek: elektřina, WC, sprcha, lůžkoviny

Pokud hledáte levné ubytování s kompletním servisem pro školu, sportovní klub, partu na výjezd po singltreku nebo jakoukoliv jinou skupinu lidí se zájmem o pobyt a aktivity v čisté přírodě Jizerských hor, jste na správném místě. Jcamp je areál s největší kapacitou za nejnižší ceny široko-daleko. Nejen že Vás ubytujeme, ale zajistíme pro Vás i všechnu další potřebnou péči. Jídlo a pití na celý den pro Vás připravuje naše vlastní kuchyně. V půjčovně si můžete vypůjčit za pár korun kola a projet jedinečný singltrek nebo využít občerstvení, kde Vám nabídneme třeba výtečnou točenou zmrzlinu nebo čerstvě praženou kávu pro labužníky.

Jcamp:
Je řadu let provozován jako dětské odpočinkové zařízení a využíván především jako středisko škol v přírodě, táborů, dětských školních výletů, soustředění pěveckých souborů, tanečních souborů, sportovních soustředění, harmonizačních dnů, církevních setkání, branných kurzů středních škol a setkání nejrůznějších zájmových skupin z mnoha zemí Evropy. Lůžková kapacita areálu je 250 lůžek v letním období a 150 lůžek v období zimním. 

Jcamp - stravování:
Naše kuchyně je především chutná a všeho je dostatek. Celodenní pitný režim je samozřejmostí. Další dobroty, výtečnou točenou zmrzlinu nebo limču nabídne Jcamp občerstvení.

Jcamp - sportovní vyžití:
V Jcampu máme vlastní půjčovnu kol. Necelých 100 m nad areálem je nástupní místo na jedinečnou síť cyklostezek „Singltrek pod Smrkem“. SINGLTREK je síť přírodních stezek v délce přes 80 km a poskytuje naprosto unikátní zážitek z přírody a jízdy na kole. Má 4 úrovně obtížnosti a zahrnuje tak tratě pro rodiny s dětmi i náročnější, adrenalinové stezky. Vše je výtečně značené a udržované.

V areálu můžete využít hřiště na plážový volejbal, prostornou asfaltovou plochu nebo venkovní pingpongové stoly na stolní tenis. S Jcampem sousedí travnaté fotbalové hřiště klasických rozměrů, kde Vám rádi domluvíme možnost využití. Ve městě jsou dvě tělocvičny, jedna s umělou lezeckou stěnou, které jsou běžně pro naše klienty pronajímány.

Přírodní koupaliště s vlastní udržovanou přírodní nádrží je ve městě, asi 15 minut vzdáleno od areálu.

Jcamp je branou do Jizerských hor. Spousta skutečně přírodních a značených tras vede k nejzajímavějším místům Jizerských hor. Trasy jsou různé délky i náročnosti. Nejvyšší hora lokality - Smrk, kde je nová rozhledna - je vzdálen od kempu asi 7 km a výstup nepřesáhne 2 hod.

Pokud podniknete výlet autobusem nebo vlakem, je oblíbeným cílem 30 km vzdálené město Liberec. Tam můžete vyrazit na Ještěd, navštívit zoologickou a botanickou zahradu či novou dominantu Liberecka zábavní a nákupní centrum Babylon, především s jeho Aquaparkem. Pro děti nelze nedoporučit naučně-zábavné centrum iQLANDIA. Další krásná místa naleznete v sousedním Polsku a  Německu. Za všechny zmíníme nádherné jezero Berzdorfer See u města Görlitz vedle kterého je Máchovo jezero malým koupalištěm.

Jcamp je zajímavý i v zimě:
V zimě je zde pro změnu přístup k běžkařským tratím po celých Jizerských horách a asi 10 minut autem je vzdálené polské středisko Świeradów-Zdrój s novou lanovkou a  sjezdovými tratěmi.

Na rybníku lze bruslit a 10 km od nás – ve Frýdlantu, je zimní stadion. Zimní výstup na Smrk, kde můžete v přilehlé útulně i přespat, je nezapomenutelným zážitkem.

Školní pobyty

Junior camp nabízí školní a zájmové pobyty pro předškolní děti, základní a střední školy. Turnusy nejsou podmínkou. Stravování zahrnuje plné penze, svačiny dopoledne i odpoledne a pitný režim.

Příloha

Parkování

Parkování: parkování u chatky

Fotogalerie

Jcamp, autor: archiv Jcamp

Jcamp

 
Jcamp, autor: archiv Jcamp

Jcamp

 
Jcamp, autor: archiv Jcamp

Jcamp

 
Jcamp, autor: archiv Jcamp

Jcamp