Mikroregion Pojizeří

Autokemp Lužany

Český ráj

Lužany 144
Lužany, 507 06

GSM: +420 604 705 324
E-mail: info@chatovaosada.cz

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 96
Druhy chatek: 4 lůžkové
Počet chatek celkem: 24
Počet 4 lůžkových chatek: 24

Sportovní vyžití

Sportovní vyžití: koupání, rybaření, vodní sporty, plážový volejbal, tenis, stolní tenis, petanque, půjčovna kol, půjčovna lodí

WiFi

Vybavení kempu

Vybavení kempu: recepce, restaurace, elektřina, hřiště, sportoviště, dětské hřiště, ohniště, toalety, sprchy, kuchyňka, pitná voda, teplá voda, lednice, televize, výlevka chemického WC, bezbariérový přístup

Vybavení chatek

Vybavení chatek: elektřina, lednice, lůžkoviny

Autokemp Lužany nabízí ubytování u rybníka v obci Lužany, nedaleko města Jičín směrem na Novou Paku, v regionu Český ráj.

Autokemp Lužany - ubytování:

Pro návštěvníky kempu je připraveno 24 čtyřlůžkových chat. Pro turisty s vlastním vybavením, jsou vyhrazeny plochy pro 100 stanů a 60 karavanů. Po celé ploše je dostatek elektropřípojek s napětím 220 V se samostatným měřením spotřeby.

Celková rozloha autokempu Lužany je 5 ha. Autokemp je díky své široké vybavenosti (služby, dětské hřiště, atp.) vhodný pro rodiny s dětmi.

Autokemp Lužany - stravování:

Stravování je možné v restauraci Koliba (s celodenním provozem). Dále v občerstvení u pláže, nebo v nově postavené kuchyňce pro rekreanty (vlastní nádobí).

Autokemp Lužany - ostatní služby:

V autokempu Lužany je zajištěn prodej zboží (potraviny, ovoce, zelenina, noviny, tabák), možnost zajištění rybářských povolenek (pouze pro členy RS).

Příloha

Parkování

Parkování: parkování u chatky, parkování u stanu

Fotogalerie

Autokemp Lužany

Autokemp Lužany

 
Autokemp Lužany

Autokemp Lužany

 
Autokemp Lužany

Autokemp Lužany

 
Autokemp Lužany

Autokemp Lužany