Mikroregion Pojizeří

Penzion U Dubu

Jizerské hory

Údolí Kamenice 216
Tanvald, 468 41

GSM: +420 777 293 790, +420 777 037 660
E-mail: marekmuzak@seznam.cz

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 36
Celkový počet pokojů: 14
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové
Počet 2 lůžkových: 7
Počet 3 lůžkových: 2
Počet 4 lůžkových: 5

pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, TV ve společenské místnosti, WiFi, gril, ohniště, zahrada, terasa, taneční parket, dětské hřiště / dětský koutek, hřiště, parkoviště, parkoviště, parkoviště pro autobusy, zvířata akceptována, kreditní karty akceptovány
Doplňkové služby: snídaně, polopenze, plná penze

Penzion U Dubu nabízí celoroční ubytování mezi městy Tanvald a Albrechtice v turistickém regionu Jizerské hory. Nachází se v údolí říčky Kamenice, pod jižními svahy lyžařského areálu Tanvaldský Špičák. Svojí polohou v atraktivní oblasti Jizerských hor a bohatým zázemím poskytovaných služeb splní Penzion U Dubu veškeré nároky na aktivně strávenou rodinnou dovolenou i na pobyty větších skupin včetně dětských kolektivů.

Penzion U Dubu - ubytování:

Penzion nabízí ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích. jsou vybaveny sprchou a WC, hostům je k dispozici klubová místnost s TV a satelitem. WIFI připojení. 

Penzion U Dubu – další nabídka:

Provoz restaurace je každý den od 11 hodin do 22 hodin a nabízí Vám výběr z klasické poctivé české kuchyně ( hotová jídla, minutková kuchyně, poháry, dezerty a mnoho dalšího). Pod penzionem se nachází travnatá plocha s dětským hřištěm, trampolínou a brankami na fotbal, která zajisté poslouží dětem. 

Penzion U Dubu – okolí:

Tanvaldsko je oblastí skýtající široké možnosti pro pěší, lyžařskou i cykloturistiku, sjezdařský areál Tanvaldský Špičák je vzdálen od penzionu pouhé 2 km. Po dohodě lze zajistit dopravu až ke sjezdovkám, stejně jako zapůjčení lyží nebo v létě horských kol. 300 m od penzionu jsou tenisové kurty, další možnosti kulturního i sportovního vyžití nabízí město Tanvald, na jehož okraji se penzion U Dubu nachází.

Školní pobyty

Hotel U dubu nabízí školní a zájmové pobyty pro předškolní děti, základní a střední školy. Turnusy nejsou podmínkou. Stravování zahrnuje plné penze, svačiny dopoledne i odpoledne a pitný režim. K dispozici je hřiště na fotbal, volejbal a nohejbal.

Příloha

Fotogalerie

detsky koutek

detsky koutek

 
1 DSCN0022

1 DSCN0022

 
DSCN0047

DSCN0047

 
DSCN0043

DSCN0043

 
terasa

terasa

 
DSCN0035

DSCN0035

 
travnatá plocha

travnatá plocha

 
bar

bar