Mikroregion Pojizeří

Penzion Zoja

Krkonoše

Javorník 152
Rudník, 543 72

GSM: +420 602 403 243
E-mail: info@penzionzoja.cz

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 55
Přistýlky: 7
Druhy pokojů: 3 lůžkové, 4 lůžkové, apartmá
Počet apartmá: 4
Druhy chatek: 2 lůžkové

pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, TV ve společenské místnosti, gril, ohniště, zahrada, terasa, vybavení pro školení, venkovní bazén, dětské hřiště / dětský koutek, hřiště, půjčovna kol, půjčovna lyží, parkoviště, zvířata akceptována
Doplňkové služby: snídaně, polopenze, plná penze

Rodinný penzion Zoja leží na samotě u obce Javorník mezi městy Trutnov a Jánské Lázně v Krkonoších. Je vhodný zejména pro školy v přírodě, sportovní soustředění, dětské tábory, lyžování a lyžařské kurzy, akce dětských organizací, školní výlety, hromadné akce dospělých apod.

Vybavení penzionu je specializované především na rekreace rodin s malými dětmi, pořádání škol v přírodě, sportovních a jiných soustředění. V zimě je možné díky zajištěným transferům a ski-busům využívat lyžařská střediska v okolí. Personál penzionu se snaží svým přístupem a službami vytvořit neformální rodinné prostředí pro své malé i velké hosty.

Penzion Zoja – ubytování a stravování: 

Penzion Zoja má celkovou kapacitu 55 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchovým koutem s WC. V prvním patře jsou třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje, ve druhém patře jsou čtyři apartmány pro 4 až 6 osob (2 dvojlůžkové ložnice a obývacím pokojem s rozkládací pohovkou a s vybaveným kuchyňským koutem). V letním období lze využít dvoulůžkové stany s podsadou.

V Pensionu Zoja nabízí ubytování se snídani, polopenzi, plnou penzí.

Penzion Zoja – služby a aktivity:

V prostorném oploceném zatravněném areálu je k dispozici zastřešená terasa, vyhřívaný zastřešený bazén, travnaté hřiště na malou kopanou, volejbalové hřiště, hřiště se sítí na badminton, basketbalový koš, pískoviště, průlezky a houpačky, ohniště, udírna, místnost se stolním tenisem, elektronické šipky, jídelna s TV, aktivní reprobedna, bar s krbem.

Pro skupiny doporučení dopravy, pojištění, výletů, programu, služby vychovatelů, animátorů, zdravotníka a lyžařských instruktorů. 

Před penzionem parkoviště přístupné z hlavní silnice. V oploceném areálu je dále možnost parkování přímo pod okny penzionu.

Z penzionu lze podnikat výlety turistické i za poznáním a zábavou: kabinková lanovka na Černou Horu, lanovky na Sněžku, lázeňské město Jánské Lázně, Trutnov s Muzeem, krytým bazénem, koupaliště s tobogánem, Galerie antického umění v Hostinném, katakomby v Žacléři, Bozkovské dolomitové jeskyně, Krkonošské muzeum ve Vrchlabí, Adršpašské a Teplické skály. SAFARI a ZOO ve Dvoře Králové, Hvězdárna v Úpici, Ratibořice a Babiččino údolí, značené turistické trasy a mnoho dalších možností. V blízkosti  penzionu je možno využít tenisový kurt, golfové hřiště, jízdy na koních, koupaliště. 

Příloha

Fotogalerie

Penzion Zoja, autor: Z archivu penzionu Zoja

Penzion Zoja

 
Penzion Zoja, autor: Z archivu penzionu Zoja

Penzion Zoja

 
Penzion Zoja, autor: Z archivu penzionu Zoja

Penzion Zoja

 
Penzion Zoja, autor: Z archivu penzionu Zoja

Penzion Zoja

 
Penzion Zoja, autor: Z archivu penzionu Zoja

Penzion Zoja

 
Penzion Zoja, autor: Z archivu penzionu Zoja

Penzion Zoja