Mikroregion Pojizeří

Pension Pod vlekem

Jizerské hory

Janov nad Nisou 1215, 468 11

GSM: +420 776 283 301, +420 606 068 799
E-mail: rezervace@pensionpodvlekem.cz

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 70
Celkový počet pokojů: 24
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové
Počet 2 lůžkových: 13
Počet 3 lůžkových: 5
Počet 4 lůžkových: 6

pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, společná koupelna, TV ve společenské místnosti, WiFi, možnost vaření, konferenční místnost, gril, ohniště, zahrada, terasa, taneční parket, dětské hřiště / dětský koutek, parkoviště, parkoviště pro autobusy, bezbariérový přístup
Doplňkové služby: snídaně, polopenze, plná penze

Nově zrekonstruovaný Pension Pod vlekem nabízí ubytování v srdci regionu Jizerské Hory v lyžařském středisku Hrabětice - Severák nedaleko města Janov nad Nisou.

Rekonstrukce pensionu byla primárně zaměřena na uspokojení nároků a potřeb pro ubytování škol v přírodě, lyžařských výcviků, dětských ozdravných pobytů a jiných sportovně kulturních seskupení. Pokoje jsou zařízeny zcela v duchu horského ubytování, přičemž důraz byl kladen na funkčnost a pohodlí.

Pension Pod Vlekem – ubytování:

Pension nabízí kapacitu až 70 lůžek ve dvou, tří a čtyř lůžkových pokojích. Většina pokojů má vlastní sociální zařízení. V případě ubytování rodin s dětmi je možné pokoje libovolně kombinovat dle individuálních potřeb a přání. Pro vaše maximální pohodlí pension nabízí vlastní parkoviště, vyhřívanou lyžárnu a nově vybavené prostory jídelny, kterou je možné díky velkému množství denního světla využívat i jako učební místnost.

Pension Pod Vlekem – aktivity:

Hlavní předností pensionu je jeho bezprostřední blízkost k nástupnímu místu lyžařského areálu Severák, jež leží 400 m od pensionu. Svahy areálu jsou vhodné jak pro základní výcvik sjezdového lyžování a snowboardingu, tak pro mírně pokročilé lyžaře. V centru areálu je bohatě vybavená půjčovna sportovních potřeb, servis a lyžařská škola. Přímo kolem pensionu probíhají lyžařské běžecké tratě, kterých je každoročně v Jizerských horách upravováno na 180 km.

Pension Pod Vlekem – stravování:

Pension nabízí stravování formou polopenze i plné penze pro skupiny i pro jednotlivce. Pro školy také nabízíme možnost zajištění pitného režimu.

Školní pobyty

Cena: 230 - 370 Kč včetně plné penze a pitného režimu, možno dokoupit svačiny Doprovod: zdarma 1 osoba na 10 dětí Vhodné pro: předškolní děti, základní školy, střední školy Možnost lyžování: 150 m Možnost koupání: 8 km K dispozici společenská místnost, hřiště, možno zajistit pronájem blízké tělocvičny. Dále bazén, ohniště, půjčovna kol, fotbálek, zajištění exkurzí, možnost domluvit BUS na celodenní výlet.

Firemní akce

Speciální nabídka firemních rautů s individuálním přístupem. K dispozici jsou 2 restaurace s kapacitou 45 a 20 osob. Využít můžete DVD, video a vyučovací tabuli. Kapacita: 60 lůžek

Příloha

Fotogalerie

Pension Pod Vlekem

Pension Pod Vlekem

 
Pension Pod Vlekem

Pension Pod Vlekem

 
Pension Pod Vlekem

Pension Pod Vlekem