Mikroregion Pojizeří

Penzion a kemp - Ludvíkov Horses & Holiday

Frýdlantsko

Ludvíkov pod Smrkem 9
Ludvíkov pod Smrkem, 463 65

Telefon: +420 482 325 610
GSM: +420 728 026 974
E-mail: info@ludvikovcz.com

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 10
Přistýlky: 2
Celkový počet pokojů: 5
Druhy pokojů: 2 lůžkové
Počet 2 lůžkových: 5

Sportovní vyžití

Sportovní vyžití: koupání, jízda na koni, stolní tenis

společná koupelna, TV ve společenské místnosti, WiFi, možnost vaření, gril, ohniště, zahrada, terasa, venkovní bazén, sauna, hřiště, parkoviště, parkoviště pro autobusy, zvířata akceptována
Doplňkové služby: snídaně

Vybavení kempu

Vybavení kempu: elektřina, hřiště, sportoviště, ohniště, toalety, sprchy, kuchyňka, pitná voda, teplá voda, nádobí, lednice, výlevka chemického WC, internet

Penzion a kemp Ludvíkov Horses & Holiday se nachází na úpatí Jizerských hor v nadmořské výšce 450 m n. m. v místě, kde se sbíhají hranice trojmezí Česka, Německa a Polska.

Máte zájem o nezapomenutelné prázdniny? Pak přijďte užít si krásu, klid, ticho a jedinečnou atmosféru severočeských lesů.

Ludvíkov Horses & Holiday je místo, kde si užijete klidné prostředí, přírodu a českou kulturu. Penzion a kemp Ludvíkov Horses & Holiday jsou menší, ale s velmi přátelskou a rodinnou atmosférou. Ve velké společenské místnosti si můžete popovídat, dát si společně čaj či kávu anebo jen tak relaxovat nebo si číst. Nachází se tu také stáj s koňmi a nabízí vyjížďky po okolí i po horách.

Krásná příroda s kopci a mnoha lesy nabízí úžasné výhledy. Najdete tu známou cyklostezka pro horská kola, která stojí za vyzkoušení. Využijte bohaté možnosti pěší turistiky, přírodu si můžete užít i z koňského hřbetu.

Penzion

Ludvíkov Horses & Holiday je útulný penzion s vybavenými pokoji. Pokoje penzionu jsou vybavené pro dvě osoby, ale je možné přidat i postel navíc.

Hosté většinou v pokojích pouze spí, čas pak tráví ve společenské místnosti nebo při hezkém počasí venku.

Posaďte se, relaxujte, přečtěte si knížku nebo se dívejte na televizi. V zimě, během mrazivých dnů, je zatopeno v kamnech. U dlouhých prostorných stolů můžete hrát hry. V místnosti je Wi-Fi, takže i během své dovolené se můžete připojit k internetu.

V penzionu je také velká herna s billiardem, šipkami a stolním fotbalem. Je tu pro vás i vaše děti spoustu her, které můžete v nepříznivém počasí hrát. Můžete také relaxovat v sauně nebo se poddat masáži na konci vyčerpávajícího dne.

Hosté z penzionu mohou samozřejmě také používat i vybavení kempu jako např. bazén v letním období nebo ohniště.

Areál kempu

Kemp se nachází v nadmořské výšce 450 m na úpatí hory Smrk. Smrk je s výškou 1 124 m n. m. nejvyšší hora Jizerských hor.

K dispozici je maximálně 15 míst včetně připojení k elektřině s maximálním výkonem 16 ampérů. Umývárny jsou lehce přístupné z jakéhokoliv místa v kempu. Máte možnost pronajmout si vlastní umývárny s WC, sprchou a malou kuchyňskou jednotkou. Zdarma můžete využít společných umýváren a kuchyňskou jednotkou. Záleží na vás. Pro více informací, klikněte na sociální zázemí kempu.

Ve společenské místnosti najdete turistické mapy a ostatní informace o okolí. Můžete si zde ale také přečíst knihu, dívat se na televizi nebo prostě cokoli budete chtít.

Příloha

Otevírací doba

--

Parkování

Parkování: centrální parkoviště, parkování u stanu

Fotogalerie

Penzion a kemp - Ludvíkov Horses & Holiday, autor: archiv Penzionu Ludvíkov Horses&Holiday

Penzion a kemp - Ludvíkov Horses & Holiday

 
vyjížďka, autor: archiv Farma Ludvíkov

vyjížďka

 
Kemp Ludvíkov horses & Holiday, autor: archiv Farma Ludvíkov

Kemp Ludvíkov horses & Holiday

 
Jídelna, autor: archiv Farma Ludvíkov

Jídelna