Mikroregion Pojizeří

Podkrkonošská uzenina

Uzeniny

Český ráj

Bělá 149
Stará Paka, 514 01

Telefon: +420 481 675 226
GSM: +420 773 474 459
E-mail: podkrkonosskauzeninabela@seznam.cz
Web: www.podkrkonosskauzeninabela.cz

Firma vyrábí tradiční vařené masné výrobky – jitrnice, jelita, tlačenky, paštiky, mnoho druhů uzenin - salámy, uzená masa, klobásy, dále masné polotovary a speciality. Snaží se vyrábět kvalitní a poctivé výrobky z masa, bez zlevňujících náhražek. Maso pochází výhradně z chovů místních farmářů.

Společnost je pod pravidelným veterinárním dozorem a v souladu s českou i  evropskou legislativou dodržuje veterinárně hygienické požadavky na výrobu, zpracování a uvádění živočišných produktů do oběhu, preventivně kontroluje zdravotní nezávadnost svých výrobků. V roce 2013 získala firma ocenění Regionální potravina Libereckého kraje za Bělskou čertovu klobásu  a Výrobek Libereckého kraje za Bělskou ořechovku, v roce 2014 Výrobek Libereckého kraje za klobásu se sýrem. Za rok 2017 se může pyšnit oceněním Regionální potravina Libereckého kraje za tepelně opracovaný masný výrobek  Ďábelský mls.

Vlastní prodejny:

Najdete v Bělé, Staré a Nové Pace, Hostinném, Lomnici nad Popelkou, Semilech a také v Turnově v Nádražní ulici.

Firma Podkrkonošská uzenina s.r.o. byla založena v roce 2012. Navázala na mnohaletou tradici výroby uzenin, která v Bělé probíhá od roku 1990.

Příloha

Fotogalerie

Firma

Firma

 
Logo

Logo

 
Bourárna

Bourárna

 
Uzeniny

Uzeniny

 
Krakonoš v prodejně

Krakonoš v prodejně

 
obložená mísa 01

obložená mísa 01

 
obložená mísa 03

obložená mísa 03

 
obložená mísa 02

obložená mísa 02