Mikroregion Pojizeří

Apartmány Rezek

Jizerské hory

Zásada 390
Zásada, 468 25

GSM: +420 736 428 884
E-mail: ubytovani@pivovarrezek.cz

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 25
Celkový počet pokojů: 7
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové, apartmá
Počet 2 lůžkových: 1
Počet 3 lůžkových: 1
Počet 4 lůžkových: 5
Počet apartmá: 2

pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, společná koupelna, TV ve společenské místnosti, WiFi, možnost vaření, gril, ohniště, zahrada, terasa, venkovní bazén, parkoviště
Doplňkové služby: snídaně

Apartmány Rezek nabízejí příjemné ubytování ve dvou novostavbách o celkové kapacitě 25 lůžek. Leží v klidné části obce Zásada pod Černostudničním hřebenem, na úpatí Jizerských hor. Vhodné jsou pro rodiny s dětmi nebo skupiny přátel.
Ubytování: 
K dispozici je malý apartmán pro 8 osob (2x čtyřlůžkový pokoj) a velký apartmán pro 17 osob (1x dvoulůžkový, 1x třílůžkový a 3x čtyřlůžkový pokoj). Oba apartmány mají kromě vlastního sociálního zařízení také plně vybavenou kuchyň. V ceně ubytování je zahrnuto parkování, prohlídka našeho minipivovaru Rezek, jedna hra kulečníku, šipek, stolního fotbálku a závěrečný úklid. K pobytu je možné si přiobjednat snídaně i večeře dle předchozí domluvy nebo vybírat z nabídky pivovaru Rezek. 

Aktivity: 
Pokud si chcete svůj pobyt zpestřit nezapomenutelným zážitkem, nabízíme vyhlídkový let letadlem, výrobu bižuterie v interaktivní dílně nebo možnost uvařit si vlastní pivo v našem pivovaru. V létě je okolí Zásady vhodné pro pěší turistiku, nordic walking či cyklistiku. Obcí prochází cyklotrasa č. 4249 „Kolem Černostudničního hřbetu“. V zimě mohou milovníci běžek poznat okolí Zásady díky upraveným běžeckým tratím. Zastánci sjezdového lyžování si přijdou na své ve Ski areálu Zásada, který nabízí kromě vleku pro zdatnější lyžaře také vlek provazový pro ty nejmenší. Za příznivého počasí je vedle místního fotbalového hřiště osvětlená ledová plocha. 

Pivovar:
Komplex apartmánů dotváří pivovar Rezek, ve kterém můžete ochutnat naše nefiltrovaná, nepasterizovaná piva vařená tradičními postupy. Nezapomeňte využít nabídky prohlídky pivovaru, která je pro vás zdarma a při níž ochutnáte piva přímo z ležáckého tanku. 

Speciální nabídka:
Děti do 10 let – 50% sleva u ceny ubytování. Při pobytu od 7 nocí sleva 10% na ubytování.

Příloha

Fotogalerie

Penzion Rezek - kuchyně, autor: Penzion Rezek

Penzion Rezek - kuchyně

 
Penzion Rezek - ložnice, autor: Penzion Rezek

Penzion Rezek - ložnice

 
Penzion Rezek - apartmán, autor: Penzion Rezek

Penzion Rezek - apartmán

 
Penzion Ve Dvorku - společenská místnost, autor: archiv ZAZ

Penzion Ve Dvorku - společenská místnost

 
Penzion Ve Dvorku - koupelna, autor: archiv ZAZ

Penzion Ve Dvorku - koupelna

 
Penzion Ve Dvorku, autor: archiv ZAZ

Penzion Ve Dvorku

 
Penzion Ve Dvorku - koupelna

Penzion Ve Dvorku - koupelna

 
Penzion Rezek (3), autor: Penzion Rezek

Penzion Rezek (3)

 
Penzion Rezek, autor: Penzion Rezek

Penzion Rezek