Mikroregion Pojizeří

TJ Sokol Mšeno

Máchův kraj

Na Skaličkách 22
Mšeno, 277 35

GSM: +420 777 862 331, +420 728 325 677, +420 736 130 836, +420 602 376 527
E-mail: hankanecasova@seznam.cz, sokol@mestomseno.cz

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 35
Druhy pokojů: 4 lůžkové, vícelůžkové

TJ Sokol Mšeno - pravidelné sportovní aktivity - oddíl volejbalu, nohejbalu, tenisu, atletiky, florbalu, lezení na umělé stěně a všestrannosti. Poskytování ubytování.

Sokol ve Mšeně byl založen v roce 1865, jen tři roky po založení Sokola pražského. Mšenská jednota je tak dnes nejstarší jednotou z župě Barákově. V roce 1919 se slavnostně otevřela nová sokolovna. Vystřídaly se tu různé oddíly: gymnastický, atletický, hokejový, odbíjené, horolezecký, střelecký, kuželkářský, tenisový, šachový, hudební, lyžařský, české házené, juda, florbalu, lezení na umělé stěně a další.

TJ Sokol Mšeno dnes čítá kolem 280 členů a obhospodařuje budovu sokolovny, lezeckou stěnu a dvě hřiště na vlastním pozemku za sokolovnou. Budova sokolovny je jediným větším sálem v okolí, slouží tedy kromě pravidelných sportovních aktivit i k účelům společenským a kulturním.

Ze služeb nabízí: ubytování, pronájem sálu, horolezecké stěny a kurtů.

Zacvičit si můžete přijít s předškolními dětmi, mladším i starším žactvem a ženami, dále je aktivní oddíl volejbalu, nohejbalu, tenisu, atletiky, florbalu, lezení na umělé stěně a všestrannosti. Jako pravidelné akce pořádají Karneval, Den Země, Běh naděje, volejbalové a nohejbalové turnaje, Kokořínský triatlon, Běh Debří, Běh Boudeckou roklí, filmové festivaly a další. Bližší informace o dění naleznete na www.sokolmseno.cz.

Shrnutí k ubytování:
Ubytovna, 35 lůžek na zemi neomezená, možnost stanování, soc. zařízení na patře, WC, sprchy, kuchyň, možnost vaření, sál, salónek, společenská místnost, vhodné pro skupinové pobyty, 700 m vzdálenost od nejbližší možnosti koupání, půjčovna sportovních potřeb, sportovní vyžití, stolní tenis, grilování, ohniště, pes povolen.


 

Fotogalerie

TJ Sokol Mšeno

TJ Sokol Mšeno

 
TJ Sokol Mšeno

TJ Sokol Mšeno

 
TJ Sokol Mšeno

TJ Sokol Mšeno

 
TJ Sokol Mšeno

TJ Sokol Mšeno

 
TJ Sokol Mšeno

TJ Sokol Mšeno

 
TJ Sokol Mšeno

TJ Sokol Mšeno